Zpět na Aktuality

Kalendáře tištěné v Z STUDIO opět slaví úspěchy

Naše společnost Z STUDIO nabízí v tisku kalendářů kvalitu, která je na opravdu špičkové úrovni. Vlastníme nejen vlastní DTP oddělení, ale především kvalitní tiskové stroje i unikátní technologie tisku. Každoročně některé ze zpracovaných kalendářů přihlašujeme do soutěží a pravidelně si odnášíme různá ocenění. I letos jsme sklízeli úspěchy. Konkrétně v soutěži Kalendář roku 2019, a to s oběma našimi přihlášenými kalendáři. Kvalita našich strojů byla oceněna 1. místem v kategorii DIGITÁLNÍ TISK. Tu získal kalendář od Ondřeje Záruby RALLYE DAKAR 2019, tištěný na stroji RICOH PRO C9100 od společnosti RICOH Czech Republic. Technika zpracování – konkrétně náš unikátní ofsetový Hi-Fi tisk® – byla oceněna u firemního kalendáře Z STUDIO stejného autora 3. místem v kategorii KVALITA TISKU. Firemní kalendář s tématem VIETNAM zvítězil i v soutěži „Najkrajší kalendár Slovenska“ v kategorii Firemné fotografické kalendáre. Děkujeme všem, kdo se na jejich tvorbě podíleli.