Zpět na Aktuality

Z STUDIO a ekologie

S rokem 2019 jsme se mimo jiné rozhodli věnovat trochu více pozornosti EKOLOGII. Jako výrobce tiskovin samozřejmě vzorně třídíme nejen papír, ale i např. plasty, sklo a kovy. Rozhodli jsme se možnosti recyklace rozšířit. Zapojili jsme se do projektu Zodpovědná firma a skvělého partnera jsme našli také ve společnosti REMA , díky které se naše firma i její zaměstnanci mohou bezplatně a ekologicky zbavovat starých baterií a elektroodpadu. Boxy na tyto speciální druhy odpadů jsou umístěny ve společných prostorách firmy a my tak můžeme užívat titul „Zelená firma“. Jsme pyšní i na to, že většina našeho zbytkového papíru nekončí jen ve sběrně, ale poskytujeme ho neziskovým organizacím k dalšímu využití. Doufáme, že najdeme další možnosti, jak ještě více odlehčit životnímu prostředí.