Obchodní asistentka (Account Manager)

Jako chaos může působit obchodní vztah s klientem, pokud mu chybí pevná ruka accounta. A to my bychom neradi. Proto hledáme dalšího zkušeného člověka, který se u nás rychle zorientuje a pomůže s řízením především zahraničních projektů. Víš jak to v obchodě či v businessu chodí? Můžeš prohlásit, že je tvá angličtina stejně dobrá jako čeština? Dokážeš koordinovat projekt od začátku až do konce? Pokud je tohle jen zlomek tvých předností, už ti zahříváme židli.

Co budeš dělat?

Ať už je to práce se stávajícími klienty a jejich projekty - překlady, grafika, tisk, IT. Úplně stejně tak budeš součástí rozjetí spolupráce s novými klienty. Tvým denním chlebem se stane plánování, zadávání zakázek, hlídání velkých projektů a koordinace lidí i aktivit napříč celou firmou. Málo toho není. Přesto jsme ještě nezmínili tu nejdůležitější část a to komunikaci s klienty! Budou tě znát jménem a budou vědět, že je na tebe spoleh. Budou psát, volat, dokonce občas dorazí osobně. Ovšem většina bude mluvit anglicky. Troufáš si?

Koho potřebujeme?

  • - Projekťačku. V projektech musí být pořádek. Složitá zadání dokážeš rozebrat na dílčí úkoly a zadat těm správným lidem.
  • - Parťačku. Je na tebe spoleh. A to moc dobře vědí tví kolegové i klienti.
  • - Profíka. Máš slušné portfolio realizovaných projektů i kupu referencí. Ovšem ty neseš zodpovědnost za celý projekt a jeho výsledek.
  • - Diplomata. Tvoje perfektní komunikační a prezentační schopnosti se projeví už na pohovoru. Když na to přijde, jsi stejně dobrá v češtině i v angličtině.
  • - Dotahovače. Rozdělit práci a jít domů? Tak by to určitě fungovat nemohlo. Naopak, s tvým aktivním přístupem dosáhneme spokojenosti klienta.

Co ti nabídneme?

    • - Firemní tým, kde najdeš spoustu šikovných parťáků a parťaček.
    • - Nadřízený, který ti bude naslouchat a ocení tvoje nápady.
    • - Portfolio zákazníků od USA, přes Evropu až po Indii a Čínu.
    • - Příležitostné služební cesty v rámci ČR i Evropy.
    • - Zadar­mo to neb­ude. Samozře­j­mostí je adekvátní mzda a prémie.
    • - Zázemí kompletně nové centrály ve Zlíně v Malenovicích.
    • - Firemní kulturní i sportovní akce.
    • - Full time úvazek, pokud to bude dobře fungovat.
    • - Nastoupit můžeš ihned, ale na tu pravou si rádi počkáme.

    Myslíš si, že hledáme právě tebe?

    Napiš nám, proč bychom měli vybrat zrovna tebe a spolu se CV zašli všechny informace k nám.

Asistentka vedení firmy + marketing

Hlavní náplň práce:

  • Vyřizování běžné administrativní agendy
  • Organizace marketingových aktivit

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Schopnost základní komunikace v AJ
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Reprezentativní a milé vystupování, samostatnost a spolehlivost

Jde o práci na HPP v nové moderní budově ve Zlíně - Malenovicích. Nástup dle dohody.Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím co nejdříve životopis na personalni@zstudio.cz

Řezač/ka

Řezač/ka

  • Ořez papíru před tiskem
  • Ořez papíru po tisku

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Dobrý zdravotní stav

Praxe v oboru je vítána, není však podmínkou. Místo výkonu práce je ve Zlíně v Malenovicích, jde o práci na HPP v třísměnném provozu. Nástup je možný ihned. Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na personalni@zstudio.cz.