Tvorba textu

Jsme odborníky na tvorbu technických a marketingových textů. Zpracováváme je z cizojazyčné předlohy do češtiny i naopak. Vedle vlastních kmenových pracovníků spolupracujeme se zkušenými textaři (copywritery), kteří mají vytříbený cit pro jazyk. Na rozdíl od běžných překladatelů pracují i s fantazií a se znalostí místního trhu. Za více než 20 let činnosti jsme specialisty na tvorbu technických návodů, zejména provozních manuálů k různým druhům výrobků. Návody tvoříme ve shodě s harmonizovanými evropskými směrnicemi a nařízeními vlády (více na stránce Certifikace a ocenění). Kromě zpracování zcela nových technických textů a ilustrací, nabízíme také audit Vašich stávajících návodů. V případě potřeby je přepracujeme a následně udržujeme v aktuální podobě. Věnujeme se zejména návodům pro výrobky z oblasti strojírenství, elektroniky, zemědělství, informačních technologií atd.

Překlady

Realizujeme překlady na profesionální úrovni. Provádíme překlady do více než 50 jazyků, disponujeme stálým týmem a spolupracujeme se více než 1000 externích překladatelů. Naši překladatelé využívají při práci nejmodernější překladový software SDL Trados, jehož jsme autorizovaným prodejcem. Tento software pracuje s překladovou pamětí, která garantuje jednotnost užité terminologie pro jakýkoli jazyk ve všech Vašich dokumentech. Specializujeme se na technické překlady, návody, manuály a dokumentace včetně schémat a na reklamní tiskoviny. Zajistíme pro Vás jakoukoli požadovanou jazykovou kombinaci i neobvyklé jazykové mutace. Kvalita překladů je pro nás stěžejní, a proto jsou naše procesy certifikovány a auditovány.

Grafika a sazba

Zpracujeme Vám kreativní grafické návrhy na kompletní vizuální styl od loga přes interní firemní a propagační tiskoviny až po webové stránky či 3D modelaci a flashové prezentace. Naší srdeční záležitostí je výroba nástěnných fotokalendářů, katalogů a dalších obrazových publikací, kde je kladen důraz na kvalitu fotografií. Naše grafické návrhy a tiskové technologie byly oceněny v mnoha soutěžích (více v sekci Certifikace a ocenění). Samozřejmostí je realizace kvalitní sazby tiskovin. Pracovníci našeho DTP oddělení dbají na profesionálně odvedenou práci a spolu s překladovým oddělením také dohlíží na dodržení pravidel sazby konkrétních jazyků. Vaše data archivujeme digitálně a skladujeme je po neomezenou dobu (pro případ, že budete chtít zakázku opakovat).

Tisk

Jsme certifikovaná tiskárna s hybridní tiskovou produkcí. Pracujeme s vlastní nejmodernější jak digitální i ofsetovou technologií, tak speciální technologií „digitální ofset“ (více na stránce O nás). Nabízíme také unikátní technologii ofsetového tisku Hi-Fi tisk®. Naše CtP oddělení disponuje stabilním, plně automatizovaným termálním osvitem s moderním prepress PDF workflow. Vaše data důkladně zkontrolujeme, optimalizujeme pro tisk a připravíme montáž tiskových archů pro ofsetový tisk.

Knihařské zpracování

Nabízíme knihařské a dokončující zpracování všech typů tiskovin. Ve vlastní knihařské dílně s pomocí strojů i ručně tiskoviny poskládáme, slepíme, sešijeme, opatříme perforací, laminovací fólií, kroužkovou vazbou atd.

Kompletace

Naše kompletační oddělení sestaví Vaše tiskoviny do požadovaných sad a balíčků, ať už s dalšími tiskovinami, se vzorky, nebo drobnými reklamními předměty. Jsme flexibilní i ve způsobu balení - do papíru, tubusů, smrštitelné fólie, krabice atd.

Logistika a skladování

Zajistíme uskladnění a expedici do ČR i zahraničí. Na Vaše přání sestavíme adresnou či neadresnou zásilku. Nabízíme on-line řízení zásob a e-shop, tedy způsob distribuce, kdy si sami zvolíte, v jakém množství chcete balíčky kompletovat a skladovat a kdy a v jakém množství Vám je máme přivézt. Disponujeme totiž vlastními sklady a vlastním vozovým parkem. Přepravu větších zakázek zajišťujeme prostřednictvím ověřených přepravců nebo si ji  můžete vyzvednout osobně na naší Expedici.

Fotografování

Disponujeme profesionálně vybaveným fotoateliérem a nabízíme zhotovení produktové fotografie včetně retuše, kompletní barevné korekce a obrazové montáže.